ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

شخص حقوقی : نسخه برداری شناسنامه , اسکن کارت ملی , اسکن خبر نامه ی تاسیس و نهایی تغییرات کمپانی ( از پایانی تغییرات کمپانی نباید بیشتراز دو سال قبلی باشد ) , اسکن جواز کار ( مجوز تاسیس , پروانه ی افتتاح , پروانه ی ساخت , مجوز کسب یا این که کارت بازرگانی و یا این که هر جور مدرک کار صادره از ارگان های نظارتی و حاکمیتی مدنی ) , کارت بازرگانی ( در شرایطی که که از حروف لاتین مستعمل باشد ) نکته : در شرایطی‌که که در تصویر نماد یا این که اسم متبوع شما جهت ثبت , کلمه و واژه یا این که حروف لاتین به کارگیری نشده باشد , ارائه ی کارت بازرگانی اامی نخواهد بود . بعد از پایان فرایند , کد رهگیری را اخذ خواهید کرد و در صورت تایید مدارک به وسیله متخصص ذی‌ربط , دو ورژن قرارداد به نشانی شما ارسال خواهد شد . شما می بایست بعداز امضا ی هر دو ورژن یک کدام از نسخه ها را به همراه مدارک برابر اصل شده و فیش واریزی به نشانی راس ارسال کرده و بعد از اخذ مدارک روند ثبت آغاز خواهد شد . بررسی اظهارنامه صرفاً بر طبق حق تقدم زمان ثبت آنها در سامانه میباشد . لذا حضور درخواست کنندگان با شخصیت در سازمان تاثیری در فرایند انجام کار ندارد .

بعد از کامل شدن فرم ذی‌ربط بوسیله درخواست کننده در سامانه , سازمان ی مالکیت صنعتی , اظهارنامه را از نظر تطابق با وضعیت و قانون ها درج شده درین ضابطه بررسی می نماید , در حالتی‌که که سازمان به دلیل رعایت مومات رسمی و عدم وجود شبیه و یا این که عین آرم درخواستی , نشانه را قابل ثبت بداند , اذن ی تکثیر اطلاع رسانی مرتبط با آن را صادر می نماید و در‌صورتی‌که که در مدارک ارسالی و یا این که تهیه محتوای اظهارنامه نقصی وجود داشته باشد ابلاغیه ی رفع نقص می فرستد . ابلاغیه ی رد اظهارنامه هم هنگامی واقعه می افتد که در تیتر و یا این که تصویر نشانه , لازمات رسمی رعایت نشده باشد یا این که این‌که بعد از بررسی شبیه و یا این که عین نماد درخواستی برای کالاهای متبوع شما , قبلاً به اسم فرد دیگری ثبت شده باشد وحالت دیگر هم ممکن است هنگامی پیش آید که جزء کالاها و یا این که سرویس ها قابل ثبت نباشد که در این حالت ابلاغیه ی رد قسمتی از مورد ها مراد شده در اظهارنامه صادر می شود .

درضمن , مورخ ابلاغیه ای که در خلاصه پرونده رویت می توان به منزله ی مورخ بیان رسمی تلقی می شود . لذا در صورتی‌که گفته شد , سازمان ی مالکیت صنعتی , اظهارنامه را از نظر تطابق با وضعیت و قانون ها نوشته شده در‌این ضابطه بررسی می نماید و در‌حالتی که که آرم را قابل ثبت بداند , اذن ی نشر اطلاع رسانی مرتبط با آن را صادر می نماید . حتمی به یاداوری است مطابق ضابطه , ثبت علامت ها تجاری از روی اراده است , مگر در مواقعی که دولت آن را ناخواسته کند .

تبصره ی ماده ی یک ضابطه ثبت برند , ثبت علامت ها و اختراعات مواقعی را که دولت , داشتن و ثبت آرم تجارتی را که تحمیلی و از قاعده ی فوق مستثنی می داند اعلام کرده و در اجرای این تبصره تصویبنامه ی مورخه 3/2/28 هیئت وزیران ثبت علامتها کالاهای پایین را ناخواسته نموده است : داروهای مخصوص ( اسپسیالیته ) مورد به کار گیری پزشکی یا این که بیطاری , مواد غذایی که در لفاف و ظروف مخصصوص باشند


پرنده فناوری

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه شهید مظفر فراشی زاده دانلود اپلیکیشن من آموزش فیزیک فارابی نغمه دانلود بانک لینک های دانلود آهنگ میباشد. مشاور املاک تهران حل مشکلات نرم افزار و سخت افزار رایانه اینترنت نرم افزارها نظافت آسان و مدرن شركت باني پاك آفتاب اخبار جمهوری اسلامی ایران Christina